Menu

Szukasz niezawodnego hostingu?Najlepsza oferta hostingu VPS z SLA 99,99% w skali miesiąca!

Konkurencyjne ceny od 180,00rocznie!

Najważniejsze w przypadku wyboru usługi hostingu stron, sklepów lub większych portali internetowych jest jakość SLA. W naszej firmie SLA wynosi 99,99%, a wszelkie naprawy konserwacyjne wykonywane są w nocy, w godzinach o najniższym obciążeniu sieci.

Dedykowany hosting VPS jest bardzo szybki dzięki zastosowaniu w infrastrukturze procesorów Intel Xeon E5 o taktowaniu 2.2 GHz/rdzeń, szybkich pamięci DDR4 ECC, dysków SSD NVMe oraz wirtualizacji KVM. Serwery posiadają preinstalowany system CentOS 7 64 bit wraz z najnowszymi aktualizacjami oraz panel zarządzania hostingiem aaPanel PL z PHP 7.3 i dostępem do SSH BASH. Dostęp do sieci gwarantowany jest dzięki łączu o przepustowości 100 Mbps dla każdej z usług serwera VPS, a suma przepustowości światłowodu wynosi przeszło 25 Gbps. Dodatkowe zabezpieczenie naszej sieci przeciwko atakom typu DDoS do 80 Gbps uniemożliwia jakiekolwiek nieporządane działania uniemożliwiające korzystanie z naszej sieci.

Jeśli przechodzisz do nas od konkurencji - w ramach usługi przeniesiemy Twoją stronę, bazę danych i konta e-mail wraz z zawartością.

Dataceter: Warszawa Atman sp. z o.o.

Wybierz plan hostingu dedykowanego zgodnie z wymaganiami oprogrogramowania (skryptów)

* Dostępny w ofercie abonament roczny lub 2 letni.